Қаріп:  A+  A A-
Қаз | Рус
 
Әкімшілік || Әкiмнiң орынбасарлары

Әкiмнiң орынбасарлары

Еркiн Айдарбекұлы Жақыпов — Аққайың ауданы әкiмiнiң ауыл шаруашылығы және шұғыл мәселелер жөнiндегi орынбасары

Еркiн Айдарбекұлы Жақыпов1960 жылғы 24 қазанда СҚО Совет ауданының Қанжығалы с. туған. 1989 жылы ауыл шаруашылығы механизациясының өндiрiсi бойынша инженер-педагог мамандығы бойынша Ақмола ауыл шаруашылығы институтын аяқтаған.

 

 

 

 


Келген айы және жылы Кеткен айы және жылы Бұрынғы жұмысы
06.1978 05.1979 «Смирновский» совхозының трактористі
05.1979 05.1981 СӘ қатарындағы қызмет
06.1981 08.1981 «Смирновский» совхозының трактористі
09.1981 07.1984 Петропавл индустриалды-педагогикалық техникумның студенті
07.1984 06.1985 Павлодар облысы Баянауыл ОКТУ өндірістік оқытудың шебері
07.1985 08.1993 Совет ауданы Смирново оқыту-өндірістік комбинаты өндірістік оқытудың шебері
08.1993 03.1999 Совет ауданы аудандық білім бөлімінің техникалық білімді оқыту құқығымен еңбектік оқыту бойынша инспектор
03.1999 01.2000 Аққайың АББ бас маманы
01.2000 11.2003 ҚР АШМ Аққайың аудандық аумақтық басқармасының техникалық қадағалау бойынша жетекші маман-инспектор
11.2003 09.2006 ҚР АШМ Аққайың аудандық аумақтық басқармасы бастығының орынбасары
09.2006 07.2007 ҚР АШМ Аққайың аудандық аумақтық басқармасы бастығының орынбасары
07.2007 12.2007 Қызылжар аудандық жер қатынастары бөлімінің бастығы
12.2007 10.2008 Аққайың аудандық ауыл шаруашылығы бөлімінің бастығы
10.2008 12.2013 Жалпы типтегі қарттар мен мүгедектерге арналған Смирново интернат-үйінің директоры
06.01.2014 Қазіргі уақытқа дейін СҚО Аққайың ауданы әкімінің ауыл шаруашылғы және шұғыл мәселелер жөніндегі орынбасары

Елена Викторовна Гонтарь — аудан әкiмiнiң экономикалық мәселелер жөнiндегi орынбасары

Елена Викторовна Гонтарь1977 жылғы 13 мамырда Солтүстiк Қазақстан облысы Совет ауданының Новороссийка ауылында туған. 2002 жылы Солтүстiк Қазақстан мемлекеттiк университетiн экономика және менеджмент мамандығы бойынша тәмамдаған, экономист-менеджер.

 

 

 

 

Күні/ Дата Лауазымы, жұмыс орны, ұйымның орналасқан жерi/
Должность, место работы, местонахождение организации
Қабылданған/ приема Босатылған/ увольнения
1.08.1995 31.10.1997 бас бухгалтер, қайырымдылық және денсаулық қоғамдық бірлестігінің Көкшетау филиалы, Көкшетау қ.
05.11.1997 01.11.1998 бюджет бойынша бас маман, Совет аудандық қаржы бөлімі, СҚО, Совет ауданы, Смирново с.
01.11.1998 08.10.1999 бюджеттік бөлімінің бастығы — меңгерушінің орынбасары, Совет аудандық қаржыбөлімі, СҚО Совет ауданы Смирново а.
08.10.1999 31.12.2004 бастық орынбасары-бюджеттік бөлімнің бастығы, Аққайың аудандық қаржы басқармасы, СҚО Аққайың ауданы
Смирново а.
05.01.2005 31.12.2005 бастықтың орынбасары, Аққайың аудандық экономика және қаржы бөлімі, СҚО Аққайың ауданы Смирново а.
01.01.2006 19.07.2010 бастық, Аққайың аудандық экономика және қаржы бөлімі, СҚО Аққайың ауданы Смирново с.
30.07.2012 17.09.2012 бас маманның м.а., СҚО Мамлют аудандық экономика және қаржы бөлімі, СҚО Мамлют ауданы Мамлют а.
18.09.2012 10.01.2013 бас маман, Мамлют аудандық экономика және қаржы бөлімі, СҚО Мамлют ауданы Мамлют а.
11.01.2013 20.03.2013 бастық, Мамлют аудандық экономика және қаржы бөлімі, СҚО Мамлют ауданы Мамлют а.
20.03.2013 20.06.2016 басшы, Аққайың аудандық экономика және қаржы бөлімі, СҚО Аққайың ауданы Смирново а.
20.06.2016 Қазіргі уақытқа дейін экономикалық мәселелер жөніндегі аудан әкімінің орынбасары, Аққацвң ауданы әкімінің аппараты, СҚО Аққайың ауданы Смирново а.

Қанат Болатұлы Әленов — Аққайың ауданы әкiмiнiң әлеуметтiк, тұрғын үй-коммуналдық және құрылыс мәселелерi жөнiндегi орынбасары

Әленов Қанат Болатұлы1962 жылы 3 ақпанда Солтүстiк Қазақстан облысы Совет ауданының Трудовое ауылында туған. «Тарих және педагогика» мамандығы бойынша 1985 жылы Петропавл педагогикалық институтын, 1996 жылы «Құқықтану» мамандығы бойынша ҚР МТК Қарағанды жоғары мектебiн аяқтады.

 

 

 

 

 

Айы және жылы
Кіру Шығу
11.1979 04.1980 Благовещенка АТП автоұстасы
04.1980 08.1980 Благовещенка АТП жүргізушісі
08.1985 10.1986 Троицк ОМ сыныптан тыс және мектептен тыс жұмыс бойынша ұйымдастырушысы
10.1986 04.1991 Троицк ОМ тарих пәнінің мұғалімі
04.1991 12.1994 Совет ауаткомының ІІБ МАИ бөлімшесі ЖКҚ тобының аға инспекторы
12.1994 03.1998 Совет аудандық ІІБ жол полициясы бөлімшесінің әкімшілік тәжірибе бойынша инспекторы
03.1998 12.1999 Совет аудандық ішкі істер бөлімі бастығының орынбасары
12.1999 02.2009 Аққайың аудандық ішкі істер бөлімі бастығының қызмет орынбасары, қоғамдық қауіпсіздік бойынша бөлімшенің бастығы
05.2009 05.2014 Аққайың ОАА шаруашылық бөлімінің меңгерушісі
06.2014 10.2015 «Қамқор Аққайың» МКК директоры
10.2015 12.2015 Аудан әкімінің тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы және құрылыс мәселелері жөніндегі орынбасарының м.а.
12.2015 Қазіргі уақытқа дейін Аудан әкімінің әлеуметтік, тұрғын үй-коммуналдық және құрылыс мәселелері жөніндегі орынбасары

13.07.2016 14:13

НҰРСҰЛТАН ӘБІШҰЛЫ НАЗАРБАЕВ

Жаңалықтарға жазылу

 

RSS


Официальный сайт Президента Республики Казахстан Премьер-министр Казахстанаegov.kzАссамблея народа КазахстанаОфициальный интернет-ресурс Северо-Казахстанской областиIPOДКБ2020Алтын сапаӘділетМодернизация пенсионной системыКазконтентИновационные гранты EXPO Қазақстан Республикасының Мемлекеттік қызмет істері және сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігі Агентство Республики Казахстан по делам государственной службы и противодействию коррупции Защита бизнеса СКО ҚР Қаржы министрлігінің Ішкі мемлекеттік аудит комитетінің ресми интернет-ресурсы
Яндекс.Метрика